Yhteyshenkilöt

Showroom Hillerød

Bente Schörbach

Bente - Showroom Manager
Salg@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten - Senior Interior Consultant
Salg@wineandbarrels.com

Bjarne

Bjarne - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

Showroom Fredericia

Michael

Morten - Showroom Manager
Salg@wineandbarrels.com

Nicklas

Nicklas - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

Henrik

Henrik - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

Showroom Stockholm

Jessica Thor

Jessica - Showroom Manager
Salg@wineandbarrels.com

Nicklas

Niclas - Key Account Manager
Salg@wineandbarrels.com

Magnus

Magnus - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

Showroom Oslo

Thomas

ThomasShowroom Manager
Salg@wineandbarrels.com

Jens Petter

Jens Petter - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

Showroom Düsseldorf

Hannah

Hannah - Showroom Manager
Salg@wineandbarrels.com

Johanne

Johanne - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

International Sales

 

Michael

Michael - Sales & Interior design
Salg@wineandbarrels.com

 

Asiakaspalvelu

Michelle

Michelle - Customer Success Coordinator
Salg@wineandbarrels.com

Renida

Renida - Customer Service Advisor
Salg@wineandbarrels.com

Michael

Michael - Customer Service Manager
Salg@wineandbarrels.com

Loise

Loise - After Sales Coordinator
Service@wineandbarrels.com

Loui

Loui - After Sales Advisor
Service@wineandbarrels.com

Business Development

 

 

Mikkel

Mikkel - Business Development Associate
mipe@wineandbarrels.com

Marketing

Maria

Maria - Digital Marketing Specialist, E-commerce
maria@wineandbarrels.com

Simon

Simon - Platform & SEO specialist
sist@wineandbarrels.com

Julie

Julie - E-commerce Assistant
jula@wineandbarrels.com

Mathilde

Mathilde - E-commerce Assistant
masa@wineandbarrels.com

Alexander

Alexander - Digital performance specialist
alwr@wineandbarrels.com

Jacob Phillipson

Rie - Marketing & communications consultant
riva@wineandbarrels.com

Tekniikka ja varasto

lars

Lars - Technical Consultant
Lager@wineandbarrels.com

Chris

Chris - Warehouse Worker
Lager@wineandbarrels.com

Oliver

Oliver - Warehouse Worker
Lager@wineandbarrels.com

Frederik

Frederik - Warehouse Worker
Lager@wineandbarrels.com

Heidi

Heidi - Warehouse Manager
Lager@wineandbarrels.com

Hankinnat

Helle

Helle - Purchaser
helle@wineandbarrels.com

Anna Maria

Anna Maria - Purchaser
ama@wineandbarrels.com

Kasper

Kasper - Purchase Manager
klj@wineandbarrels.com

Julie

Julie - Purchase/BI. assistant
jgls@wineandbarrels.com

HR

Line Dau

Line - HR Business Partner
line@wineandbarrels.com

Nikoline

Nikoline - HR Assistant
Nikoline@wineandbarrels.com

Talous ja hallinto

Helen

Helen - Controller
helen@wineandbarrels.com

Hella Floman

Hella - Accountant
hefl@wineandbarrels.com

Johto

Niklas HoltneNiklas - CFO
nih@wineandbarrels.com

Niels JensenNiels - CPO & General Manager (Asia)
niels@wineandbarrels.com

Jakob DauJakob Dau -  CEO & Owner
jakob@wineandbarrels.com

Voit vertailla enintään kolmea tuotetta
Vertaile
MAX 3 yksikköä
Pullojen määräPullojen määrä
PullotyyppiPullotyyppi
JäähdytysalueetJäähdytysalueet
Energia/kwhEnergia/kwh
SijaintiSijainti
Melutaso (dB)Melutaso (dB)
Hyllyjen määräHyllyjen määrä
KorkeusKorkeus
LeveysLeveys
SyvyysSyvyys
Käännettävä oviKäännettävä ovi